Sosyal Medya Nedir? Sosyal Medya Yönetimi Faydalımıdır?

Sosyal medya kişilerin, markaların dünyaya açılan yüzü olarak değerlendirebileceğiniz sosyal bir ağdır. Dijitalleşen dünyada markanızın kalitesini ve niteliğini yansıtmak açısından sosyal medya yönetimi oldukça önemli ve uzman kişiler tarafından yönetimi sağlandığında oldukça faydalıdır.

Google Ads Nedir ?

Google aracılığıyla reklam yayınlamanızı sağlayan bir reklamcılık hizmetidir. Google Ads hizmeti dahilinde verilen reklamlar; reklam veren sitenin ürün ve hizmetlerini kullanıcı aramasına ve konumuna özel öne çıkarmaya yardımcı olur.

Kurumsal Logo Tasarımı Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Kurumsal logo firmalar için oldukça önemlidir ve firmanızı yansıtan, güncel tasarım diline sahip bir logo tasarımı oldukça önemlidir. Bu noktada kurumsal logo tasarımı söz konusu olduğunda alanında uzman kişiler ile iş birliği yapmak son derece önemlidir

SEO Nedir?

Search Engine Optimization, arama motoru optimizasyonudur. Arama motorlarında üst sıralarda yer almak için yapılan çalışmalara verilen isimdir.

Mobil Site Nedir Ne Işe Yarar?

Mobil site; responsive yapıda, her cihaza uyumlu ve değişken ekran çözünürlüklerinde görüntülenirken doğru ölçü ile kodlama tekniğiyle yazılan sitelere denir. Kullanıcı gezinirliğini kolaylaştırır. 

Hizmet ücretleri ne kadar?

Alacağınız her bir hizmetin ücretlendirmesi farklılık gösterebilir. Her bir hizmetin kendi içinde dinamikleri mevcuttur. Öncelikle talepleriniz dinlenecek, sonrasında sektörel bir araştırma yapılarak sizlere ihtiyaçlarınıza göre tavsiyelerde bulunacağız. Fiyatlandırma hizmet kalemleri çıkarıldığında daha fazla netleşecektir.

Sık Sorulan Sorular
BİLGİ BANKASI
Daha Fazla Soru İçin Bize Form Gönderin